Inattvproz İçin Sorumluluk Reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen inattvproz@gmail.com adresinden e-posta ile bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://inattvproz.com/ – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmıştır. inattvproz.com bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (inattvproz.com) bulduğunuz bilgiler üzerinde yapacağınız herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. inattvproz.com sitemizin kullanımından doğabilecek kayıp ve/veya zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çabalasak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerikler için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ gitmiş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan ortaya çıkabilir.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve koşullara sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun. veya herhangi bir bilgi yüklemek.

Table of Contents

Onay

Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddi ve şartlarını kabul edin.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler belirgin bir şekilde burada yayınlanacaktır.