Bizim hakkımızda

İzleme deneyiminizi geliştiren yüksek kaliteli, yenilikçi TV’ler sunmaya kendini adamış lider bir televizyon markası olan inattvproz‘a hoş geldiniz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, benzersiz görüntü kalitesi, sürükleyici ses ve sezgisel kullanıcı arabirimleri sağlayan son teknoloji televizyonları tasarlamaya ve üretmeye adamıştır.

inattvproz olarak televizyonun yalnızca bir cihaz değil, bir deneyim olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, mümkün olan en iyi izleme deneyimine erişmenizi sağlamak için sürekli olarak en son teknoloji ve tasarım özelliklerini ürünlerimize dahil etmeye çalışıyoruz. Yerleşik akış hizmetlerine sahip akıllı TV’lerden 4K ve 8K çözünürlük seçeneklerine kadar her tür izleyici için bir şeyimiz var.

Mükemmelliğe olan bağlılığımız ürünlerimizle bitmiyor. Ayrıca olağanüstü müşteri hizmeti sağlamaya kararlıyız ve güler yüzlü ve bilgili ekibimiz her türlü sorunuz veya endişeniz için size yardımcı olmak için her zaman buradadır.

Televizyon ihtiyaçlarınız için inattvproz‘u seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Eviniz için mükemmel TV’yi bulmanıza yardım etmeyi dört gözle bekliyoruz.